![]() |
|
|
#11
|
||||
|
||||
|
Ну Вам вона сектою видається , багато людей бачать організацію московських попів сектою . але ж це не так .Багато хто вважає "Посольство божіє" сектою , але ж Янукович нагороджує їх грамотою *показуючи , що воно на рівні московських попів .
__________________
Ta prota 300 hronia i zoi eine diskoli, meta stronete. |