Тема
:
31 жовтня - ВИБОРИ...
Показать сообщение отдельно
#
76
20.10.2010, 11:08
Всё Нипочем
Senior Member
Регистрация: 26.06.2008
Сообщений: 429
Мельник,я родився i вирiс в Чигиринi,i розмовляю дуже добре на рiднiй мовi,ШО ДАЛI??? бандеровське падло ненавиджу всiм сердцем.-----------------це твої прблеми мене це мало інтересує
__________________
"а я смотрю городское стерео" (с)
Всё Нипочем
Посмотреть профиль
Найти все сообщения от Всё Нипочем