Политический форум о политических событиях в России, Украине, странах бывшего СССР.

Вернуться   Политический форум о политических событиях в России, Украине, странах бывшего СССР. > Страны бывшего СССР > Украина

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  #21  
Старый 27.07.2010, 22:24
Кребс
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Да ладно, не нужно грешить перед истиной.......... Всё всем было понятно кроме нескольких подонков, которые всё перевернули под свои потребности............
Ответить с цитированием
добавьте этот форум в социальные закладки!
  #22  
Старый 27.07.2010, 22:26
Без Разницы
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

хде хочу,там и хожу, ясно? :-P *А АШЫПКИ я делаю спецЫально, что бы ты мозг тренировал (H)
Ответить с цитированием
  #23  
Старый 27.07.2010, 22:27
Аватар для Алкснис
Алкснис Алкснис вне форума
Senior Member
 
Регистрация: 24.05.2008
Сообщений: 1,864
Алкснис is infamous around these parts
По умолчанию

Тарасенко, ты явно непоследователен. Так почему 17 марта ты голосовал за СОЮЗ, а 1 декабря за НЕЗАВИСИМОСТЬ от союза???
__________________
Да благословит тебя Господь и сохранит тебя!
Ответить с цитированием
  #24  
Старый 27.07.2010, 22:27
Кребс
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Так что сохранение Союза и независимую Украину в составе Союза я и голосовал.......... а некоторые подонки перевернули всё с точностью до наоборот.......... бандерлогам ублюдошным в угоду...............вот и "маємо те що маємо"
Ответить с цитированием
  #25  
Старый 27.07.2010, 22:29
Кребс
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Профайл и есть профайл............ независимость от Союза - єто втоя фантазия.......... збереження Союзу Радянських Соціалістичних Республік як оновленої федерації рівноправних суверенних республік
Ответить с цитированием
  #26  
Старый 27.07.2010, 22:30
Аватар для Берендей
Берендей Берендей вне форума
Member
 
Регистрация: 22.07.2008
Сообщений: 58
Берендей is infamous around these parts
По умолчанию

(H) Проскурин - ну будем считать, что подошли - И ШО?
__________________
ВОТ И НА ЗИМНЕЕ ВРЕМЯ ЧАСЫ ПЕРЕВЕЛИ. :-) НОЯБРЬ НА НОСУ И ЗИМА НЕ ЗА ГОРАМИ ...
Ответить с цитированием
  #27  
Старый 27.07.2010, 22:33
Кребс
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

- Характер украинский. Хуторянство и трусость! Научились только уничтожать друг друга, и все.
С.Параджанов
__________________________________________
Наверное прав был Параджанов..........
Ответить с цитированием
  #28  
Старый 27.07.2010, 22:33
Аватар для Алкснис
Алкснис Алкснис вне форума
Senior Member
 
Регистрация: 24.05.2008
Сообщений: 1,864
Алкснис is infamous around these parts
По умолчанию

Профайл и есть профайл............

независимость от Союза - єто

втоя фантазия.......... збереження

Союзу Радянських

Соціалістичних Республік як

оновленої федерації

рівноправних суверенних

республік



1-го декабря? Что-то не припоминаю, что б бюлетенях именно так и писало *-)
__________________
Да благословит тебя Господь и сохранит тебя!
Ответить с цитированием
  #29  
Старый 27.07.2010, 22:34
Кребс
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Что-то не припоминаю, что б бюлетенях именно так и писало *-)
Сегодня 01:33
_________________________________
Да ты наверное и читать тогда не умел
Ответить с цитированием
  #30  
Старый 27.07.2010, 22:35
Аватар для Алкснис
Алкснис Алкснис вне форума
Senior Member
 
Регистрация: 24.05.2008
Сообщений: 1,864
Алкснис is infamous around these parts
По умолчанию

Это ты по себе судишь? Не надо на Параджанова сьезжать, если запутался - так и скажи
__________________
Да благословит тебя Господь и сохранит тебя!
Ответить с цитированием
  #31  
Старый 27.07.2010, 22:35
Кребс
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

(S) (S) (S) (S) (S) (S) (S)
Ответить с цитированием
  #32  
Старый 28.07.2010, 08:17
Клуб Сит
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Я просто дивуюсь... як в чиїсь вголові взагалі може народитись питання - для чого потрібна НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СВОБОДА, ПРАВА ЛЮДИНИ? *Позбавлення волі для людини - це вид покарання... Хоч мені розповідали випадки, коли *ЗЕКи, які більшу частину життя провели в тюрмі, відмовлялись виходит на волю, а вийшовши, стараються вчинити якесь правопорушення, щоб знову повернутись в тюрму. Люди, які задають *питання, для чого потрібна незалежність, *мають явно деформовану психіку (вибачаюсь за прямоту судження)
Ответить с цитированием
  #33  
Старый 28.07.2010, 08:24
Клуб Сит
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

а відносно долі СССР... то мушу зауважити Тарасенку, що імперія, яка вступила в період розпаду, не має жодного шансу відродитись... ЖОДНОГО!!!!! Принаймні, історія таких прикладів не знає. Російська імперія якраз зназодиться в такому стані... Розпад СССР був лише першим етапом. До речі, коли Єльцин, Кравчук і Шушкевич проголосили про фактичну ліквідацію СССР, хіба у Москві чи Києві хоч одна людина вийшла на ма мітинг протесту? От і відповідь усім "партіотам" "єдіного-нєдєлімого"... Він НІКОМУ не був порібний... Так що нічого тепер ставати в позу ображених і лити крокодилячі сльози за "покійником"...
Ответить с цитированием
  #34  
Старый 28.07.2010, 10:57
Кребс
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Імперія нам і не потрібна........ до того ж наприклад Євросоюз - об*єднання до якого Ви відноситесь позитивно, а до іншого об*єднання у Вас просто ненависть.......... з чого б це?
Ответить с цитированием
  #35  
Старый 28.07.2010, 11:10
Клуб Сит
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Різниця дуже проста... Для приєднання до ЄС необхідно виконати багато умов в галузі економічних реформ, гуманітарної сфери і т.д. Туреччина, наприклад, по при всі свої старання, не може туди вступити з 60-х років. А імперія формується шляхом економічного тиску, не дивлячись на стан економіки та політичної системи... В імперії в принципі не може бути рівності... тут завжи є головний, який всіма командує і всім нав"язує свою волю. Чогось подібного в ЄС немає... Тобто, якщо коротко, до ЄС стоять в черзі на вступ, а в імперію заганяють свіх примусово... От вам і принципова різниця...
Ответить с цитированием
  #36  
Старый 28.07.2010, 11:13
Кребс
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Можливо Ви і праві....... тільки от для того щоб нам попасти в ЄС, треба розвинутись........ а у нас нема таких можливостей, або розуму........ От Лукашенко в Білорусі начебто і диктатор, а країну розвиває, чекає на запрошення в ЄС......... А ми самі туди набивались при Ющенко, а толку............
Ответить с цитированием
  #37  
Старый 28.07.2010, 12:43
Клуб Сит
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Що стосується Лукашенка, то я так думаю, що він справді приведе білорусь в ЄС набагато швидше, як туди вступть Україна... Він вдало "водив на ніс" І Єльцина, і Путіна, І Мєдвєдєва... використав їх у своїх цілях (цілком зрозуміло, що ніякого "союзного государства" він і не збирався будувати)... Він мені трохи нагадує Піночета... і політика у нього трохи схожа...
Ответить с цитированием
  #38  
Старый 28.07.2010, 12:55
Альфонс
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Що стосується Лукашенка, то я так думаю, що він справді приведе білорусь в ЄС набагато швидше, * * * * * * * * * * * *Никуда он её не привидэ. Для ЕС Лукашенко последний диктатор Европы. С ним знаться никто не хочет. Максимум, что от него попросит Европа, это соблюсти свою пресловутую демократия и свалить в отставку.
Ответить с цитированием
  #39  
Старый 28.07.2010, 13:09
Клуб Сит
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

А я не сказав, що він безпосередньо приведе Білорусь в ЄС... він може передати владу законно обраному парламенту (за участю опозиції), який сформує демократичний уряд... одним словом, по сценарію Піночета...
Ответить с цитированием
  #40  
Старый 28.07.2010, 13:27
Альфонс
Guest
 
Сообщений: n/a
По умолчанию

Посмотрим...
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 12:11. Часовой пояс GMT.




Мировой политический форум - Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot