Показать сообщение отдельно
  #2  
Старый 02.09.2010, 21:13
Аватар для Хуан Миг
Хуан Миг Хуан Миг вне форума
Senior Member
 
Регистрация: 22.08.2008
Сообщений: 2,573
Хуан Миг is infamous around these parts
По умолчанию

Оскільки в групі я був не від її початку, я запитав модерів котрі відпочатку в групі, якими були відносини з вірменами до мене, мені ось щорозповіли, після створення міжнародної групи «Восток-Запад»,модератори новоствореної групи почали запрошувати представників різних національностей,бо ідея групи це зібрати представниківколишніх республік СРСР та обговорити політичні питання які стосуютьсягеополітичного обраного шляху кожної незалежної держави, яка виникла на теренахколишнього СРСР.
Серед запрошених був також представниквід вірмен Олександо Гулян (адмінстратор групи Народи СРСР), після запрошеннязалишаючись незадоволеним тим що в групі є представники різних країн, які маютьрізну думку стосовно різних болючих питань, він почав погрожуватиадміністратору групи, з вимогою заборонити обговговорення питань котрівідносяться до Вірменії. Адміністратор групи непогодився на вимоги О.Гуляна але незважаючина це запросив до модераторів предстаника вірмен Мері. Нажаль працювати з модератором від вірмен невдалося, черезйого несаприйняття рішень голосуванням, вона йшла проти рішень голосуванняадміністрації групи.
__________________
Карфаген должен быть разрушен!
Ответить с цитированием