Политический форум о политических событиях в России, Украине, странах бывшего СССР.

Политический форум о политических событиях в России, Украине, странах бывшего СССР. (http://politikforum.ru/index.php)
-   Украина (http://politikforum.ru/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Воины УПА - Украинская повстанческая армия. Кто они? (http://politikforum.ru/showthread.php?t=13692)

Кребс 18.07.2010 13:34

А десь встановлюють пам*ятники вбитим ними людям, аж ніяк не їм.......

Белый Шака 18.07.2010 13:34

Институт национальной памяти Польши передал Украине уникальную коллекцию документов по истории УПА, в первую очередь, отделов, действовавших в 1944–1947 годах на территории Закерзонья (нынешняя территория юго-восточной Польши). Об этом сообщает пресс-центр Службы безопасности Украины.
----------------------<cut>----------------------
Среди материалов, общий объем которых почти две тысячи листов, — документы по делам арестованных сотенных командиров УПА Владимира Щигельского — «Бурлаки», Романа Гробельского — «Бродича», Григория Мазура — «Калиновича», а также документы польских военных подразделений и сил безопасности, привлеченных к борьбе с украинским освободительным движением.
Кроме того, Отраслевому архиву СБУ переданы конфискованные у украинских повстанцев отчеты, письма, хроники отделов УПА, действовавшие на этих территориях.

Mafia 18.07.2010 13:36

Вам все воювати хочеться - так ніколи миру не буде на Землі. Ступіть крок вперед і подивіться в завтрашній день, що буде з нашими дітьми. *І вічная пам"ять всім мертвим, лишіть їх всіх у спокої. Так ми і не вийдемо з цих чвар , а це певно комусь вигідно, що б ми не думали про сьогоднішній і завтрашній день , а тільки гризлись між собою.

Кребс 18.07.2010 13:38

Вся ця історія з героїзмом ледве натягує на спробу самозаспокоєння........ не такі вони вже і вбивці, мовляв, все ж за незалежність вбивали........ *Та і не всіх вони вбили кого хотіли........... Так що, хлопці, що не кажіть, а вбивці теж героями бувають........

Mafia 18.07.2010 13:39

І ті поляки, що колись жили поруч з ними, теж встановлюють пам*ятники?

У мене дідусь поляк , а бабуся українка ) Я люблю їх обох.

Белый Шака 18.07.2010 13:39

Кожний сам за себе відповість перед БОГОМ. І *людська пам"ять - сильна річ, проживаючи на ЗУ з 1992р. від місцевих жителів поганого про воїнів УПА я не чула, вони їм в становлюють пам"ятники, співають про них пісні - це багато про що говорить
__________________________________________________ _______________
Это говорит лишь об отсутствии здравого смысла!!!!!!! И совести!!!!:-@

Mafia 18.07.2010 13:40

А у вас про відсутність мудрості...

Кребс 18.07.2010 13:40

Вам все воювати хочеться - так ніколи миру не буде на Землі
.................................................. .......
Люба, так в тому і річ....... Ніхто не збирається воювати крім радикальних націоналістів........ Ви б очі не закривали, і вуха теж, а послухали б ідеологів, наприклад Тягнибока...... Звісно він зараз трохи притих........

Кребс 18.07.2010 13:41

У мене дідусь поляк , а бабуся українка ) Я люблю їх обох.
Сегодня 16:39
.................................
Ну так дідусь пам*ятники ставив бандерівцям чи ні?

Mafia 18.07.2010 13:45

Дідуся разом з бабусею вивезли КГБісти без майна в вагоні для худоби на освоєння нових земель... Якщо вам так цікаво.

Белый Шака 18.07.2010 13:46

Вам все воювати хочеться - так ніколи миру не буде на Землі. Ступіть крок вперед і подивіться в завтрашній день, що буде з нашими дітьми.
*І вічная пам"ять всім мертвим, лишіть їх всіх у спокої.
__________________________________________________ _____
Люба, а кто поднял всю эту грязь? Не Ющенко ли? Что же он сразу или хотя бы в течение своего президенства не присвоил Бандере звание героя Украины? Он сделал это напоследок, и не для того чтобы сделать "прощальный подарок" вам, а для того, чтоб очередной раз нагадить нам!!!

Mafia 18.07.2010 13:47

МИРУ і МАТЕРІАЛЬНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ ВАШОМУ ДОМУ. І ВІЧНАЯ *ПАМ'ЯТЬ *ВСІМ ВАШИМ ПРЕДКАМ.

Кребс 18.07.2010 13:48

Ну ясно, Ваших бабусю і дідуся вивезли НКВДисти......... *Тваринна влада сталінська вивезла........... *А Бандера від того став героєм.......

Белый Шака 18.07.2010 13:48

А у вас про відсутність мудрості...
______________________________
А мудрость в данной ситуации в чем заключается? В том, что вы восхваляете тех, кто убивал не только польский, белорусский, но и украинский народ? Так это Люба не мудрость - это маразм!

Кребс 18.07.2010 13:50

Мого діда розкуркулила сталінська влада, після чого він помер від інфаркту, пустила його сім*ю по світу, це означає що вбивці з ОУН мають стати для мене богами???? *А може Гітлер , ваін же теж боровся проти сталінського режиму, так????

Mafia 18.07.2010 13:56

Я поважаю чужу людську пам"ять . І констактую такі факти -"Героїзм передбачає свідомий вибір. З вояками УПА могли зрівнятися хіба що добровольці Радянської армії, на противагу тим, кого мобілізували. Адже в УПА нікого не мобілізовували – тримати когось насильно в підпільній армії практично неможливо.
Однак, і таке зрівняння не зовсім справедливе. Адже значно легше воювати, знаючи, що за твоїми плечима одна з наймогутніших і найбільших країн світу, і зовсім інше – мати за плечима лише свою ідею та розуміння, що твоя справа майже напевно не виграє за часу твого життя.
Через УПА український народ виявив свою дивовижну силу духу."

Кребс 18.07.2010 13:58

Звісно, мабуть серед УПівців були і такі, що відмовлялись вбивати мирне населення, честь і слава таким........ *Хто себе не покрив ганьбою вбивства невинних людей, має право говорити про самовіддану боротьбу за незалежність і свободу. А виправдання вбивств ідеєю - *відсутність моралі і не більше.
До того ж, ставити пам*ятники рядовим УПА це одне, а різним одіозним "провідникам", у кого руки по лікоть в крові - це інше.

Кребс 18.07.2010 14:00

Адже в УПА нікого не мобілізовували – тримати когось насильно в підпільній армії практично неможливо.
..............................
Люба, ну Ви ж знаєте як пов*язували кров*ю або страхом за рідних, давайте без патетики а по совісті розмову вести........ ура-патріотизм вже набрид.........

Mafia 18.07.2010 14:00

Звісно, мабуть серед УПівців були і такі, що відмовлялись вбивати мирне населення, честь і слава таким........ *Хто себе не покрив ганьбою вбивства невинних людей, має право говорити про самовіддану боротьбу за незалежність і свободу. А виправдання вбивств ідеєю - *відсутність моралі і не більше.
До того ж, ставити пам*ятники рядовим УПА це одне, а різним одіозним "провідникам", у кого руки по лікоть в крові - це інше.

Я з вами *повністю згодна, за руки я нікого не тримала, мене в той час на світі не було...Давайте жити дружно(v)

Франкфурт 18.07.2010 14:02

мало поляки бандерлогов ставили раком..мало их гнобили..почему не добили?? почему оставили этих пыхатых?? потому что русские и восточные украинци-влезли..а на кой чёрт?? надо было отдать их на растерзание ржечи посполитной и лучше граничить с польшей, чем иметь внутри государства этих змеюк......хорошо, что стёпку бендеру лишили звания героя украины..ума хватило..а то ющенок прыщавая рожа натворил дел-дал западу свою гнилую голову приподнять..


Текущее время: 02:35. Часовой пояс GMT.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot